Cartus Geekvape U 2ml
Cartus Geekvape U 2ml
15,00 lei TVA inclus Selecteaza

Cartus Geekvape U 2ml

15,00 lei TVA inclus

Cartus Geekvape U de schimb pentru noul kit Geekvape Aegis U si Kit Geekvape Wenax U. Disponibil cu doua valori: 0.7ohm (16-19w) si 1.1ohm (9-12w). Perfect pentru vapat cu lichide cu nicotina lichida sau saruri de nicotina.

Contine:

  • 1 x Cartus Geekvape U 2ml.
  • Livrare rapidă (în aceeași zi) în Sibiu în 2-3 ore, de luni până vineri
  • Adauga o recenzie si castiga 150 de puncte bonus
  • Livrare gratuita in Romania la comenzi peste 149 lei
  • Adauga o recenzie si castiga 100 de puncte bonus
  • Expediere in aceeasi zi pana la ora 16:00 de luni până vineri
Checkout in siguranta garantat

payment icons

Cartus Geekvape U 2ml specificatii:

  • Capacitate cartusului: 2ml;
  • Valoare rezistenta: 1.1 Ω (9-12w) sau 0.7 Ω;
  • Acest cartus este compatibil cu: Kit Geekvape Wenax U, Kit Geekvape Sonder U 1000mAh, Kit Geekvape Aegis AU 800mAh, Kit Geekvape Obelisk U 950mAh, Kit Geekvape Wenax U 1000mAh si Kit Digiflavor U 1000mAh;
  • Conexiune magnetica;
  • Alimentare cu lichid se face prin lateral.

Atentie: Pas important inainte de a folosi noul tau cartus – Cartus Geekvape U

Stimate client,

Pentru a te asigura ca beneficiezi de cea mai buna experienta de vapat si pentru a prelungi durata de viata a noului tau cartus, este esential sa urmezi pasul de pregatire cunoscut sub numele de „imbibarea rezistentei”.

Imbibarea rezistentei este un proces simplu, dar crucial, care impiedica aparitia senzatiei neplacute de usturime in gat (cunoscuta sub numele de „dry hit”) si previne arderea prematura a rezistentei. Iata cum se face:

  1. Aplica lichidul direct in interiorul cartusului iar apoi, cu ajutorul unui servetel, sufla prin mustiuc pentru a facilita absorbtia optima a lichidului in rezistenta.
  2. Instaleaza noul cartus in tigara ta electronica conform instructiunilor furnizate.
  3. Umple rezervorul cu lichidul tau preferat.
  4. Lasa rezistenta sa se imbibe pentru cel putin 5-10 minute inainte de a incepe sa folosesti tigara electronica. Acest timp permite lichidului sa se infiltreze in mod adecvat in bumbac, prevenind astfel „dry hits” si arderea rezistentei.
  5. Incepe cu trageri usoare. Pentru primele cateva pufuri, trage usor si la un wattaj mai mic pentru a permite rezistentei sa se „rodeze” corespunzator.

Respectand aceste etape simple, te poti bucura de o experienta de vapat placuta si sigura, protejand in acelasi timp investitia facuta in rezistenta si tigara electronica.

Te rugam sa retii ca magazinul e-Potion nu este responsabil pentru folosirea inadecvata a rezistentei si nerespectarea pasilor mentionati mai sus.

Informații suplimentare

Air-intake

Bottom

Capacitatea rezervorului (ml)

2ml

Material

Plastic

Nivel de experienta

Avansat, Incepator

Brand

Geekvape

Rezistenta

0.7 ohm, 1.1 ohm

Putere (watt)

9-12w

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.